Sohbet Sitesi İlgilenmek

Sohbet Sitesi İlgilenmek

Sohbet sitesi daima garip, mütevazi ve kolay olmalıdır. Kağıda işe yaramaz kelimeler koymayın, insanoğlu! Ve onu garip kılmanın birçok değişik yolu var. Bununla beraber, fazlaca fazla kopya yazın ve ilginizi çeken yada hikayenizden düştüğünüz tüm kelimeleri çaprazlayın. Entrika yaratın. 

Timothy Goodman, Zappos ile, bilhassa de üst düzey bir koleksiyona sahipti. Kopya, reklamlarının her yerine ayakkabıların resimlerini sıçratmak yerine daha iyi bir öykü söyledi. Benim iç öfkeli genç onları denetlemek için direkt mağazaya gitmek isterim yapar. 

Kandırmayın

İnsanlar ne vakit satıldıklarını bilirler. Kimse sizi palyaço ayaklarınız benzer biçimde görünmesini sağlasanız bile, chat sitesi denediğiniz her ayakkabıya iltifat eden hasta tatlı satış elemanını sevmiyor.

Basitçe, online reklamcılık mevzusunda size destek olmak için buradayız bu sebeple karmaşık ve kafa karıştırıcı bulunduğunu biliyoruz – bilhassa pazarlamacı olmayanlar için. Sorunları çözme ve müşterileriniz için yaşamı kolaylaştırma yöntemlerini damıtabilirseniz, bu bir metin yazarlığı kazancıdır. 

Bir çözüm sağlayın

Empatik olmak bir şeydir, sadece işletmenizin bir problemi iyi mi çözebileceğini göstermekten çekinmeyin. Sohbet siteleri Oraya ulaşmak için fazlaca acayip olmanıza gerek yok, bu sebeple zor problemler kimi zaman kolay çözümler gerektiriyor. Müşterilerinizin destekleri var.  

sohbet e-postası, günlük sabah bültenlerinin bir çoğu gibi hayatınızı kolaylaştırmak için var. Burada lügat tanımının kullanımını seviyorum.

Analojileri kullanın

Çoğu zaman karmaşık fikirleri basitçe açıklamak için analojiler kullanırım – benim taktiğim.  Teklifiniz averaj bir insanoğlunun fazlaca fazla bilmediği bir şeyse, onu bildikleri bir şeyle ilişkilendirin. Chat Siteleri Alternatif olarak, empatiyi çoğaltmak için benzetmeler kullanabilirsiniz. İnsanların hala “pasta kadar kolay” demelerinin bir sebebi var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir