Gülünç Chat Sitesi

Gülünç Chat Sitesi

Gülünç olun

İnsanların bir latife yaptığını anımsama olasılığı bir marka sloganından fazlaca daha fazladır. Chat sitesi ve seyircilerini güldürmeyi kim sevmez ki? Şakalar fazlaca mühim! 

Bu reklam kişisel bir favoridir, bilhassa de üniversite süresince bir minivanda dolaştığım için; en fazlaca insan barlara ve barlardan taşıdı (Hoş geldiniz)

Bir CTA seçin

Daha ilkin, pazarlama kopyanızı yazmadan ilkin bir hedef belirlemeniz icap ettiğini söyledim. Kimi zaman, bir adım daha ileri gitmek ve kopyanızın tonunu ayarlamak için bir CTA seçmek yararlı olabilir.

Bu örneği Spotify’dan alın.

Bu, Spotify’ın internet sayfasında kopya. Direkt ve acil: Hayranlarınız sizi bekliyor. Size yardım edeceğiz. Bunu yapalım. Bu bölümün tümü, CTA tarafınca yönlendirilen bir tutarlı mesaja haizdir.

Açık olun

Kendi evcil hayvan peelinglerimden biri, ilgi çekici pazarlama kopyasına haiz iyi tasarlanmış bir reklam gördüğümde … sadece aslen bana ne satmaya çalıştıklarını anlayamıyorum. Sohbet siteleri Daha da kötüsü, “Gülümsemelere fiyat biçmeyin!” (daha çok ödeme yaparsınız), “En fazla 10 parasız oturum alın!” (daha azca elde edersiniz) yada hiçbir şey altyazı eklemez.

Mülayim olma

Metin yazarlığında markanızın benliğinin parlamasını sağlamak fazlaca önemlidir. Bunu yapmanın kolay bir yolu, liderliğin (yada yönetimin yada herhangi bir çalışanın) işinizi tanımlamak için en fazlaca söylediği şey hakkında düşünmektir. Chat siteleri Oradaki CEO’lar için bir uyarı: Metin yazarlarınızın işletmenin kabiliyetlerini göstermek için daha uzun bir tasma olmasına izin verin. Kimse markanızdan sıkılmak istemiyor. 

Markanızı biliyor ve seviyorsunuz. Pazarlama söz mevzusu olduğunda, beyninizde yaşayan ve bu markanın iyi temsili olan kelimelere ve ifadelere aslına bakarsan sahipsiniz. Buna itimat. Sohbet sitesi kulağa hoş olmayan bir şey yazdığınızda bilirsiniz – iyi, güzel. Ek olarak, yazarken bir şeyin yerinde bulunduğunu da bilirsiniz – bir şey tıklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir