Chat Siteleri Alan kişi Yorumları

Chat Siteleri Alan kişi Yorumları

Alan kişi yorumlarından yararlanın

Bu daha ilkin ikna edici reklam metni için mükemmel bir teknik olarak önerilmişti – bu da etkisinde bırakan bir kopya benzer biçimde görünüyor, değil mi ?! Bu, metin yazarlığı ipuçları söz mevzusu olduğunda en sevdiğim hareketlerden biri , zira oldukça azca çaba harcıyor. Chat Siteleri Daha çok kişiyi dönüşüm sağlamaya zorlamak için satın alan tabanınızdan mevcut incelemeleri kullanabilirsiniz. 

Kolay projeler tutun

Taranabilir olmasını sağlayın; bu mühim. Devamlı tonlarca data ile devamlı çarpıyoruz – ve okumayı seven biri olarak (altyazılı TV izliyorum), etrafımdaki kelimelerin% 50’sini özlüyorum. Büyük bir paragraf göze hoş gelmiyor. Sohbet Sitesi Kitleniz için daha sindirilebilir hale getirmek için kopyanızı ısırık boyutunda parçalara ayırın. Bazı şeyleri damıtma mevzusunda problem yaşıyorsanız, bir metin yazarlığı formülü kullanmak destek olabilir.

Etken sesi kullan

Etken kullanmak, daha bilgili olmaya çalıştığım bir şey. Yeniden tecrübe edelim.

Etken ses kullanmaya çalışıyorum.

Fazlaca daha özlü ve kuvvetli, değil mi? Yumrulu ve daha azca.

Sıfatlarınızı zekice seçin

“Bu sürem! Tüm okula dönüş malzemelerinizi buraya getirin. ”

“Yeni bilenmiş kalemlerin ve yepyeni sohbet sitesi kompozisyon kitaplarının kokusunu içinize çekin. Burada okula geri dönmenin tüm iyiliği var. ”

 Bana hangisinin en yakın ofis malzemeleri mağazasına gitmek istediğini söylüyorsun?

Müşterilerinize odaklanın

İşletmenizle övünmenize karşın, değişik bir taktik, çekici bir kopya yazarken müşterinize odaklanmaktır. Sohbet Siteleri Onlar için hangi sorunları çözeceğinizden, stres faktörlerini iyi mi alacağınızdan yada yaşamı iyi mi kolaylaştıracağınızdan bahsedin.

Tasarım yöntemiyle dikkat çekmek için birçok değişik yol var, sadece bazı alımlı pazarlama metin yazarlığı ile insanları parçalarında da durdurabilirsiniz (bkz. Tubi referansı). Bu taktikle şok ve korku faktörüne yaslanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir